Kariera

Imperial Trans to prężnie rozwijająca się firma transportowa działająca na terenie całej Polski i UE. Przez cały czas poszukujemy doświadczonych kierowców CE, zapewniając im jak najlepsze warunki pracy. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, jasne i przejrzyste warunki, stały rozwój i gwarancję satysfakcji.

Chętnie umawiamy się na wstępne spotkania z nowymi kierowcami, podczas których udaje się nam potwierdzić ich referencje i dokładnie zapoznać z ich potrzebami. Tak oto od lat budujemy zadowoloną kadrę kierowców CE. Chcesz do nas dołączyć?! Zapraszamy!

Prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko: Kierowca kat. C+E

Opis stanowiska:
• przewóz towarów na terenie państw UE
• jazda w pojedynczej obsadzie

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
• dwuletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• znajomość języka anielskiego lub niemieckiego
• cyfrowa karta kierowcy
• świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
• dbałość o powierzony sprzęt
• sumienność, pracowitość, uczciwość i odpowiedzialność w pracy

Oto 5 priorytetów firmy transportowej Imperial Trans:
Zadowolenie
Profesjonalizm
Terminowość
Dobry Kontakt
Wysoka Jakość

Korzyści ze współpracy kierowców z Imperial Trans:
1. Praca stała na podstawie umowy o pracę
2. Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dieta delegacyjna)
3. Ubezpieczenie grupowe
4. Nowoczesne pojazdy marki Volvo, Mercedes lub Scania
5. System pracy 3 na 1
6. Jazdę w kierunkach: Anglia, Niemcy, Holandia, Belgia

Interesuje Cię stała praca dla kierowcy C+E na odpowiednich warunkach?
Chętnie Ci pomożemy!